за нас

  • 20151209_105128
  • 20151209_105304

РАБОТНИ од 1998 година

Jingyi ИНТЕЛИГЕНТНА МАШИНИ CO., LTD , произведува главно multihead комбинација weigher и други пакување однос машини во Кина повеќе од 8 години, ги продаваат на многу земји, пред со CE сертификат. Ние им помагаме на клиентите дизајн и да го поставите мерењето системи за пакување, како што тежи пополнување дихтување сечење перница кеси, со тежина од пополнување на рачно примање кеси, со тежина од пополнување на коцки / кутии / лименки / шишиња ...

Билтен

За информации во врска со нашите производи или ценовник, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Испраќам барање За Ценовникот
WhatsApp Online Chat !