Rreth nesh

  • 20151209_105128
  • 20151209_105304

Punuar që nga viti 1998

JINGYI zgjuar Makineri CO., LTD , është kryesisht prodhimin e peshore multihead kombinim dhe tjetri paketim makina të afërm në Kinë mbi 8 vjet, kanë shitur ato në shumë vende para me certifikatë CE. Ne i ndihmojmë klientët të projektimit dhe të vendosur sistemet e peshon paketim, siç peshon mbushje nënshkrimin qese prerjes jastëk, peshon plotësuar në qese manuale pritëse, peshon plotësuar në tabaka / kartona / kuti / shishe ...

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo lista e çmimeve, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
Hetim Për çmimore
WhatsApp Online Chat !